Deltagarlista 21 okt Skriv ut
2017-10-19 10:03

OBS att detta är en deltagarlista och inte startordning!

 

V5

Josefine Gustafsson - Disa från Hålåsen - Vänster

Sara Modin - Valkyria från Kungaskogen - Höger

Angelica Nämvall - Odinn från Tulka - Vänster

Eva Selgeryd - Glampi van de Waaldijk - Vänster

Maria Bolin - Simlir från västerboda - Vänster

Jeanette Englund - Andi från Nyhammar - Vänster

Maria Widen - Terna från Lyckaängen

Anna Bergqvist - Kongur från Viby - Höger

 

V5 Barn / Ungdom

Linnea Hassel - Flugar frá Litla-Gardi - Höger

Jorunn Branger - Fylkir från Lillån - Höger

Lisa Boklund - Uni från Allemansängen - Höger

Emilia Seth - Vidir frá Feti - Höger

Evelina Parkatti - Myrra från Fornhem - Vänster

Milla Bergqvist - Valborg från Gunvarbyn - Höger

Klara Nydahl - Djörfung från Viby - Höger

 

T8

Josefine Gustafsson - Disa från Hålåsen - Höger

Angelica Nämvall - Einir från Tulka - Vänster

Eva Selgeryd - Glampi van de Waaldijk - Höger

Maria Bolin - Simlir från Västerboda - Vänster

Jeanette Englund - Andi från Nyhammar - Höger

Katja Helisten - Björt frá Skeidvöllum - Höger

Maria Widen - Terna från Lyckaängen - Vänster

Thorvaldur Árnason - Dagstjarna från Knubbo - Höger

Anna Bergqvist - Kongur från Viby - Höger

 

T8 Barn / Ungdom

Linnea Hassel - Flugar frá Litla-Gardi - Höger

Jorunn Branger - Fylkir från Lillån - Höger

Amanda Oliver - Fjalar frá Vestra-Geldingahólti - Höger

Lisa Boklund - Uni från Allemansängen - Höger

Emilia Seth - Vidir frá Feti - Höger

Maria Eriksson - Skuggi från Lillebo - Höger

Evelina Parkatti - Undri från Allemansängen - Vänster

Alva Åkerberg - Theysa från Allemansängen - Höger

Milla Bergqvist - Heba från Viby - Höger

Milla Bergqvist - Valborg från Gunvarbyn - Höger

Alfons Bergqvist - Ljúfur frá Skardi - Höger

Klara Nydahl - Djörfung från Viby - Höger

 

V2

Anna Moller - Föstudagur från Fridhem - Vänster

Maria Eriksson - Vänster

Sofia Jansson - Aradis från Forsen - Höger

 

F2

Katja Helisten - Björt frá Skeidvöllum - Höger

Alva Åkerberg - Theysa från Allemansängen - Höger

Thorvaldur Árnason - Dagstjarna från Knubbo - Vänster

Julia Österlund - Skolli från Gråhalla - Vänster

Freja Arnason Lindström - Penni frá Berglandi - Vänster

Milla Bergqvist - Heby från Viby - Vänster

Alfons Bergqvist - Ljúfur frá Skardi - Vänster

Klara Nydahl - Hrafnfaxi frá Vestra-Geldingaholti - Höger

 

T3

Anna Moller - Föstudagur från Fridhem - Höger

Sofia Jansson - Aradis från Forsen - Vänster

 

T4

Angelica Nämvall - Odinn från Tulka - Vänster

Clara Hallin - Tóta frá Audsholtshjáleigu - Höger

Freja Arnason Lindström - Penni frá Berglandi - Höger

Klara Nydahl - Hrafnfaxi frá Vestra-Geldingaholti - Höger